Ranking kredek do oczu

Jak skompletować kosmetyczkę, w której znajdziemy wszystko co jest nam potrzebne do wykonania makijażu? Warto zasięgnąć opinii o różnych produktach, aby nie wydać fortuny, ale też mieć dobrej jakości kosmetyki.
Aby wykonać podstawowy makijaż nie potrzebujemy wielu produktów. Podpowiemy co jest niezbędne i najbardziej uniwersalne. W pierwszej kolejności warto zająć się cerą. W zależności od tego czy jest ona tłusta, sucha, wrażliwa, z wypryskami czy rozszerzonymi naczynkami dopieramy do niej odpowiedni podkład, aby zamaskować niedoskonałości i wygładzić cerę. Jeśli  twoja twarz jest zupełnie bez zastrzeżeń, możesz ten krok pominąć. Warto jednak mieć choćby lekki puder. Nie wiesz do czego służy puder transparentny? To właśnie on będzie najodpowiedniejszy jeśli nie potrzebujesz kryjącego fluidu, albo masz problem z dobraniem odpowiedniego odcienia. Lekko i subtelnie zmatowi cerę nie tworząc efektu maski. Kolejnym krokiem będzie podkreślenie oczu. Przyda się do tego dobrej jakości tusz. Aby podkreślić kontur warto też kupić eyeliner lub kredkę. Sprawdź najpierw ranking kredek do oczu, aby przekonać się, które są najlepsze, pamiętaj też aby odpowiednio dobrać kolor do swojej urody. W zależności od twoich indywidualnych upodobań możesz pomalować usta kolorową szminką lub jedynie użyć bezbarwnego błyszczyka.
Żeby zrobić makijaż podkreślający nasze atuty wcale nie potrzebujemy wielu kolorowych kosmetyków. Puder, tusz do rzęs, kredka do oczu i szminka lub delikatny błyszczyk w zupełności wystarczą.